Vybraná kategorie:

 

2010/11 7.A, 8.A, 8.B Výlet

20.5. jsme jeli s 8.A a 8.B na školní výlet do Prahy. Nejdříve jsme obešli Pražský hrad, následoval výborný oběd a poté jsme se rozdělili do dvou skupin.

Jedna skupina do Technického muzea a druhá jela metrem do ZOO. Já jsem se rozhodla pro ZOO. Nejprve jsme jeli metrem a potom autobusem. U kasy nám p. uč. Jančová koupila vstupenky a dala nám rozchod. Obešli jsme skoro celou Zoologickou zahradu. Svezli jsme se ve vyhlídkovém vláčku a také jeli lanovkou. Na tuleně jsme se podívat nemohli, protože se jim zrovna čistila nádrž. Také jsme zastihli krmení vyder. Na večer jsme i s druhou polovinou šli na muzikál Děti ráje. Bylo to moc pěkné. Hráli tam i známé osobnosti. Například: Martin Zounar. Na konci představení si všichni i paní učitelky zazpívali známe písničky od Michala Davida. Představení bylo úžasné a plné překvapení.
Ze všech výletů co co jsem se školou absolvovala se mi tento líbil nejvíc. Určitě nám všem zůstaly krásné vzpomínky.
 
                                                                       Kateřina Čabajová 7.A