Vybraná kategorie:

 

2010/11 5.A Divadlo Romeo a Julie

    ROMEO A JULIE

    Dne 22.3. se v naší škole konalo divadlo Romeo a Julie. Bylo to jiné, než jsme si představovali. Mysleli jsme si, že představení budou hrát herci, ale vystupoval jen jeden herec. Při hraní používal truhlářské nářadí, dřevěné špalky a loutky. Vydával se za truhláře a vyprávěl nám příběh o rodech Monteků a Kapuletů z italského města Verona. Mezi těmito rody byly neustálé hádky a rvačky. Jednoho večera se na plese do sebe zamilovali Romeo z rodu Monteků a Julie z rodu Kapuletů a zanedlouho se tajně vzali. Nakonec kvůli své lásce oba zemřeli.    
   Příběh byl pěkně ztvárněný, proto se nám velmi líbil.    
                                                                                                                                               Žáci V.A