Vybraná kategorie:

 

2010/11 3.A Den dětí

 

Den dětí
 
V pátek 3. 6. 2011 jsme slavili v Městských sadech Den dětí. Zhlédli jsme ukázku kynologického výcviku služebního psa a členové Horské služby ČR nám předvedli záchranu zraněného. Soutěžili jsme v několika disciplínách. Naše třída byla nejlepší v pojídání koláče. Odměnou za splnění úkolů pro nás byla - taška plná sladkostí, velká cukrovaná kobliha nebo opékání vuřtů. Celé dopoledne nás provázelo krásné letní počasí, a tak se nám ani nechtělo vracet se zpět za každodenními povinnostmi. Už se těšíme na další oslavu Dne dětí.                                                                                                                                                                                                                      
 
                                                                                                                              Žáci 3. A