Vybraná kategorie:

 

2010/11 8.B Výlet do Prahy

Dne 27.5. 2011 jsme byli na školním výletě v Praze. Náš výlet jsme zahájili na Pražském hradě. Prohlédli jsme si Baziliku sv. Jiří, Rožumberský palác a Starý královský palác, kde je k vidění stálá expozice – Příběh Pražského hradu. Potom jsme sešli po Starých zámeckých schodech na Malostranské náměstí. Tady jsme dostali volno na oběd. Někteří z nás zamířili do oblíbeného McDonaldu nebo na kávu do Starbucksu . Potom jsme se rozdělili a jedna polovina (většinou dívky) jela do ZOO a druhá polovina (chlapci) se vydala pěšky přes Letnou do Národního technického muzea.V muzeu viděli expozice starých aut, kol a letadel, věci z války a další zajímavosti. Večer nás čekala nejlepší část výletu. A to byl muzikál Děti ráje. Všichni byli nadšeni a na závěr muzikálu jsme si zatancovali, včetně našich paní učitelek.

                                                                       žáci   VIII.B