Vybraná kategorie:

 

2008/09 3.A Dárková krabička

 

Dárková krabička
 
Paní učitelka nám dala za úkol, abychom si přinesli nasbírané přírodniny. Protože byl hezký víkend, tak jsme se vydali s maminkou do přírody a nasbírali jsme šípky, kaštany, žaludy, větvičky. Také jsme potřebovali prázdnou krabičku od čaje. Vše jsme donesli do školy a hned, jak jsme měli pracovní činnosti, tak jsme si připravili tyto přírodniny, krabičku od čaje, lepidlo a nůžky. Paní učitelka nám dala notové papíry a my jsme si je opatrně nalepili na krabičku. Potom jsme práci paní učitelce ukázali, jestli jsme ji udělali správně. Někdo ji ještě poupravil tak, že odstřihnul přečuhující papír. Na krabičku jsme si uspořádali přírodniny a paní učitelka nám je přilepila tavnou pistolí.
Celé třídě se práce líbila.
                                                             Marry Poslední a Hanka z III.A