Vybraná kategorie:

 

2008/09 3.A, 3.B, Školní výlet

Školní výlet 3.A + 3.B

 
V osm hodin ráno jsme se 10. 6. 2009 sešli u školy. Hned po chvíli přijel autobus. S dobrou náladou jsme jeli na SOOS. Po příjezdu jsme šli do muzea pravěkých zvířat a poté jsme se vydali naučnou stezkou přes bažiny. Na konci jsme viděli železitý pramen. Velmi hladoví jsme se vrátili k občerstvení, kde jsme se pořádně najedli. Potom jsme jeli do Františkových Lázní, kde jsme se svezli mikrovláčkem, který nás zavezl na tzv. Ameriku. Tam jsme si prohlédli malou ZOO s pěknými muflony. Nikomu se nechtělo odcházet, ale už jsme museli jít, abychom stihli prohlídku pramenů. Také se nám líbila soška malého Františka, na kterého jsme si všichni sáhli pro štěstí. Paní učitelky nám koupily každému lázeňskou a teplou oplatku. Poslední zastávka byla na Motýlí farmě, kde všichni nakupovali, co nejvíc mohli. Paní průvodkyně nám vyprávěla různé zajímavosti o motýlech. Zaujal nás hlavně rod tzv. Martináčů. Když jsme vešli do horní místnosti s motýly, tak jsme všichni udiveně koukali. Bylo jich tam celé moře. Byli krásní a na některé z nás si i beze strachu sedali. Na zpáteční cestě jsme vzpomínali, co jsme za ten den všechno prožili a nejraději bychom si to všechno rádi zopakovali.
 
Žáci 3.A a 3.B (Vojta Ripl, Toník Michora)