Vybraná kategorie:

 

2008/09 4.a,b Soutěžíme s Ajaxem

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRASLICE, DUKELSKÁ 1122
 
UČÍME SE A HRAJEME SI
S AJAXEM
Tato soutěž se konala v pátek 17.04.2009 v DDM Sokolov. Zúčastnilo se kolem padesáti dětí ze škol sokolovského okresu. Naši školu reprezentovali Barborka Rauová, Katka Prýmasová, Vojta Košař, Jára Anděl.
Soutěžili v sedmi disciplínách, které byly rozděleny na fyzické a vědomostí testy.
Fyzické byly např. kliky, hod míčem do koše, chůze na chůdách, dribling na určitou vzdálenost.
Vědomostní část byla rozdělena na test, co děti vědí o práci policie a na poznávání dopravních značek.
Ve všech disciplínách se velmi snažili, kliky dívkám dokonce pochválila kontrolující policistka. Za svou snahu při všech disciplínách a znalosti v testech pojedou do Prahy, kde navštíví jízdní policii, prohlédnou si operační systém PČR a seznámí se s prací pražské policie.
                                Alena Hégrová