Vybraná kategorie:

 

2008/09 6.b Hrátky na sněhu

Hrátky na sněhu

     Za okny napadnul sníh a my se celý týden těšili, až vyrazíme ven hrát si ve sněhu. Po dlouhé cestě a brodění sněhem jsme kupodivu ani nebyli unavení a tak jsme se vrhli na svah. Každý jezdil, jak mu bylo libo – na bobech, taškách, talířích nebo jednoduše po zadku...
     Někdy jsme se opravdu za břicha popadali, když jsme viděli, jak se někteří ,,koumáci“ hrnout se svahu vestoje či vůbec v té  rychlosti netuší, kde mají vlastně hlavu a kde nohy.
     Neminula nás ani oblíbená koulovačka, po které jsme měli sníh snad úplně všude, avšak naše paní učitelka se jí zdárně dokázala vyhnout. Po cestě zpátky jsme se snažili dokázat, že přeci jen umíme být někdy hodní – jako důkaz posloužili naši andělíčci, které jsme zanechali obtisklé ve sněhu... 
                                                                                              Alena Čermáková