Vybraná kategorie:

 

2008/09 4.b Jak jsme byli bobovat

Jak jsme byli bobovat ...

Konečně nám za okny napadnul sníh, na který jsme tak dlouho čekali, a tak jsme se šli s dětmi ven pořádně vyřádit. Vzali jsme s sebou, co jsme jen našli - od bobů přes skiboby, lopaty, ale i obyčejné igelitky - a pustili se do zdolávání svahu ve školní družině. Vymýšleli jsme nové způsoby, jak se na našich nejrůznějších dopravních prostředcích dostat dolů z kopce. U některých nápadů našich spolužáků jsme se smíchy popadali za břicha .
Na řadu přišla samozřejmě i koulovaná, po které jsme měli sníh snad úplně všude. Bylo to hezké, vydováděli jsme se jako malé děti a už teď se těšíme až zase někdy vyrazíme ven na hrátky na sněhu.
                                                                       Alena Hégrová