Vybraná kategorie:

 

2008/09 9.b Den v Národním muzeu

Fehérpatakyová Lucka (9.B)

Den v muzeu
V úterý (21. listopadu 2008) jsme se s třídou vypravili do Národního muzea v Praze. Cesta nám poměrně rychle utekla. Když jsme dorazili do cíle, vyšli jsme schody a ocitli se v překrásné budově muzea. Vyšli jsme do druhého patra, kde začala naše prohlídka. Viděli jsme mnoho krásných a pozoruhodných exponátů. Pan učitel nám prohlídku ještě více zpestřil velmi poučným a zajímavým výkladem. Poté jsme si mohli projít ostatní okruhy (např. zoologii nebo geologii).Po prohlídce muzea jsme zašli na oběd do nedalekého KFC. Po zdolání velkých front u pokladen jsme se skvěle najedli.Po krásně stráveném dni jsme poměrně vyčerpaní a unavení nastoupili do autobusu,který stál opodál  a odjeli domů.Rádi na tento den vzpomínáme J