Vybraná kategorie:

 

2008/09 V zábavním parku

Školní výlet – freizeit park Plohn

Hrozně dlouho se nám nestalo, aby se celá naše třída na něčem pozitivně shodla. 5.6.2008 jsme se vypravili na školní výlet do Legenfeldu. Mají tam, zábavný park Plohn. Ani z nápadu jet na „nějaké kolotoče“ nebyli všichni nadšení. Po návratu máme však zcela jiný názor- byli jsme až překvapivě nadšení. Z původních „nějakých kolotočů“ se vyklubal příjemný a hlavně zábavný den, ve kterém jsme si celý výlet krásně užili. Udělali jsme pár fotek, vymáchali se na vodní dráze, projeli se na loďkách (nebo kačenách? Nevím, ale obojí se nám řídilo špatně J ) „popovídali“ jsme si s Němci rukama a nohama, nasmáli se, a když jsme odjížděli z parkoviště a opouštěli Super Loop, Zem skřítků, vodní dráhu, vláčky, klouzačky, různé jiné dráhy a atrakce, vyprávěli jsme si zážitky a dojmy a také prohlašovali návrh a názor, že se tam zaručeně ještě vrátíme.