Vybraná kategorie:

 

2008/09 6.a Laboratorní práce z fyziky

1. laboratorní práce z fyziky

 
Na hodinu fyziky jsem připravila pro naše šesťáky úplně něco nového – laboratorní práci...
Děti na mě vykulily oči, tak jsme se do toho pustili společně a pomalu krok za krokem začali plnit hlavní úkol – změřit délku, šířku a tloušťku jejich lavice a určit průměrnou hodnotu jejich měření. Někteří ,,koumáci“ se málem dokázali zranit i obyčejným pravítkem, jakoby ho nikdy nedrželi v ruce, jiní zase neustále zapomínali, kde si naposledy nakreslili pomocnou čárku na lavici. A tak začínali znovu a znovu, měřili zprava a zleva a střídali pravítka, až se zdárně dostali ke konci svého měření a mohli tak vyplnit svoji první laboratorní práci.
                                               
                                                                                              Alena Čermáková