Vybraná kategorie:

 

2008/09 3.a Zkoumáme Kraslice

 Zkoumáme Kraslice

 
Jednoho krásného dne jsme se vydali zkoumat Kraslice. Víte, co jsme si sbalili na cestu? Každý si vzal z penálu jednu propisku a paní učitelka nám rozdala bloky. Do bloku jsme si zaznamenávali celou naši cestu. Nakreslili jsme si Dukelskou ulici, lékárnu a na druhé straně silnice Amati. Za domy jsme zahlédli hřiště. Když jsme došli ke křižovatce, zakreslili jsme si ji do našeho plánu i se semaforem. Vlevo jsme dokreslili náměstí, budovu POLICIE a hned vedle ní kulturní dům. Když půjdeme pořád rovně, uvidíme kostel. Při odbočení vpravo bychom šli ulicí Havlíčkova směrem do Stříbrné.
Komu se nevešel plán Kraslic na jeden papír,tak si otočil list a kreslil na druhou čistou stranu.
Byla to zajímavá a bezva prvouka.
 
                        Autorky: Monika Kratochvílová a Diana Krnovská z III.A