Vybraná kategorie:

 

2008 Den dětí

 

Den dě
V pondělí 2.června škola pořádala oslavu Dne dětí. Celý první stupeň šel na zahradu školní družiny, kde pro ně učitelé vymysleli zajímavé soutěže a odměnami.Žáci druhého stupně si mohli vybrat mezi turistickým pochodem, ping-pongem, volejbalem, fotbalem a malováním. Lidé, kteří šli na turistický pochod si udělali výšlap na Glasberg. Ping-pong se hrál ve druhém patře přístavby.Volejbalisté hráli na hřišti ,které je na pozemcích školy  a fotbalisté se svou hrou kraslické fotbalové hřiště. Ti, co se přihlásili na malování,byli na chodníku pod Amati, kde tvořili spoustu pěkných obrázků a grafitů. Potom se vydali fandit na fotbalové hřiště ,kde bylo možné dostat, nebo si koupit občerstvení v bufetu U Poušťáka, přímo na hřišti.Potom jsme se všichni vydali na oběd.Celý den se tedy vydařil,ale nemuselo být takové horko.
                                                                                  Eva Müllerová 7.B