Vybraná kategorie:

 

2008 2.A Pečení

 

Pečení
Nejdříve jsme dali do mísy mouku. Pak jsme přidali sůl a nalili jsme tam vodu. A míchali a míchali a míchali. Pak jsme z těsta udělali kuličku a z ní placku. Když už jsme měli placku, vzali jsme si vykrajovátka a vykrajovali kuřátka, zajíčka, kohouta… Dali na špejli a bylo hotovo.
                                                                                Péťa Müller ze II.A
 
 
Pečení
My jsme pekli cukroví, ale vůbec není na jedení!
Potřebovali jsme sůl, vodu a hladkou mouku. Bylo to moc hezké. Když už jsme měli hezké těsto, tak jsme to těsto vyváleli a vzali jsme si vykrajovátka a vykrajovali a tak dále. Pak jsme tvary dali na topení. Když to těsto uschlo, tak jsme je barvili.
                                                                                  Pavlík Fišer ze II. A