Vybraná kategorie:

 

2008 2.A Hudební divadlo

 

Hudební divadlo
Jednoho krásného rána jsme se vydali do školní jídelny. Nebojte, na oběd jsme nešli, ale šli jsme se podívat na hudební divadlo.
Přišli jsme a OUHA!!! Málem jsme se lekli, byly tam nádherné převleky a dvě čarodějnice. Jedna vypadala jako princezna a ta druhá jako pravá čarodějnice učitelka. Zpívaly různé písně ze známých filmů.
Hodně se nám to hudební divadlo líbilo. Úplně nakonec jsem si zašla pro podpis, ale zpěvačky měly už další představení.
                                                                          Nellinka Horvátová z II.A
 
 
 
 
Hudební divadlo
Byli jsme v divadle. To divadlo bylo o dvou čarodějných učitelkách. Jedna z nich byla jako princezna a ta druhá normální čarodějnice. Ta čarodějnice alias princezna byla nejdříve smutná, a proto jsme zpívali písničku z pohádky Šíleně smutná princezna. Pak byla pyšná a zpívali jsme písničku z pohádky Pyšná princezna.. Dál jsme zpívali různé filmové písně například: Rebelové, Nekonečný příběh a Noc na Karlštejně.
Moc se nám divadlo líbilo.
                                                                            Baruška Kácová z II.A