Vybraná kategorie:

 

Dopravní soutěž

okresní kolo 2005

Ve čtvrtek 5.5.2005 jsme se vydali do Sokolova, abychom se zúčastnili okresního kola soutěže mladých cyklistů. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách - první pomoc, test z dopravních předpisů, jízda na kole podle pravidel silničního provozu a jízda zručnosti.
Před nejobtížnější disciplínou - jízdou zručnosti - bylo třeba řádně se posilnit. Někteří z nás zdolali hranici šesti párků, čtyř zákusků a několika bonbónů, takže je jasné, že sil jsme měli opravdu dost. Jízda podle předpisů byla asi nejjednodušší. Znepříjemnil nám ji pouze déšť a zima.
Nakonec naše družstvo ve složení Martin Heřmánek, Ivan Paška, Tereza Suchopárová a Michaela Svobodová obsadilo ono nepopulární a nevděčné 4. místo. Příště musíme spořádat více párků a potom určitě dosáhneme na "bednu".