Vybraná kategorie:

 

2018/19 1.B Poslední předvánoční školní den

 

POSLEDNÍ PŘEDVÁNOČNÍ ŠKOLNÍ DEN

 

Moc jsme se těšili na Ježíška a tak jsme na učení a povinnosti neměli ani pomyšlení. Vytahovali jsme si poslední adventní překvapeníčka a těšili se z drobných dárečků. Copak asi na nás čekalo v posledním adventním překvapeníčku s číslem 24? … PŘIJDE JEŽÍŠEK! Sem do školy už dnes? Seřadili jsme se a u stromečku si s kamarády z 1.A a 3.B zazpívali koledy a zarecitovali básničky. Pod stromečkem byla hromada dárečků. Každý z nás jeden dostal a ten největší byl pro celou naši třídu. V každém balíčku jsme objevili inkoustové pero, bonbónky a pohádku. To bylo radosti. A co bylo ve velikém balíčku? Cesta pohádkovou říší. Nadšení a spokojení jsme si hned sedli ke hře a vydali se rovnou do pohádky.

 

Mgr. Šárka Kuzebauchová