Vybraná kategorie:

 

2018/19 3.A Výpravy za poznáním I.

 Vážení čtenáři, vítejte u našeho nepravidelného vycházkového příspěvku. Vydali jsme se na výcházku, kterou si pro nás připravili naši spolužáci Robík Vondrák, Sebík Klíma, Adámek Šlapánek a Honzík Salač. Cestovali jsme do Hřeben, abychom se blíže seznámili s historií tohoto zajímavého místa. Dozvěděli jsme se, kdy byl hrad postaven, jak se jmenovali někteří panovníci, kteří hrad vlastnili.... Velmi nás překvapila informace o počtu zemí, ze kterých pocházejí dobrovolníci, kteří pomohli s opravami hradu. Dokonce nám bylo umožněno navštívit opravenou kapli, kde jsme se všichni podepsali do knihy návštěv. Po cestě si pro nás kluci připravili také několik soutěží. Všechny aktivity se nám velmi líbily a tuto vycházku můžeme všem doporučit. 

za 3. A třídní učitelka Mgr. Alena Muchová