Vybraná kategorie:

 

2018/19 1.B První den ve škole

 

PRVNÍ DEN VE ŠKOLE

 

3. září přišel konečně den, kdy jsme šli poprvé do školy. Jak bude vypadat naše třída? Budu mít nové kamarády? A co paní učitelka? Bude hodná?

Takové a spoustu dalších otázek jsme měli my - čerství prvňáčci.

Ve třídě to vypadalo jako v pohádce a paní učitelka měla na hlavě korunu jako královna. Plnili jsme úspěšně a s nadšením první školní úkoly, a když bylo třeba, otočila paní učitelka – královna kouzelným prstenem a vyčarovala pro nás spoustu dárečků. Za to jsme jí na oplátku podarovali květinami a bonboniérami a spokojeni jsme odcházeli po zvonění domů.

Vypadalo to spíše jako cesta do pohádky, než jako učení.  Odpovědět na všechny ty otázky jsme si už také dokázali a do školy se pořád těšíme.

 

Tř. uč. 1.B Mgr. Šárka Kuzebauchová