Vybraná kategorie:

 

2016/17 5.B Den Země

 Den Země

V pátek 23. června pro nás žáci 7.B a 9.A uspořádali v sadech Den Země. Po příchodu do sadů, aby se nám lépe soutěžilo, jsme se občerstvili koláčky, které pro nás sehnala paní učitelka B. Trohemčuková. Pak už jsme vyrazili soutěžit. Na třinácti stanovištích pro nás byly připraveny různé úkoly – určovali jsme stromy, kreslili kůru stromů, procvičili svoji paměť, házeli šiškami a kroužky na cíl, určovali lesní zvířata, po hmatu jsme hádali různé předměty, skákali v pytlích, ale nejvíce nám dalo zabrat stanoviště s pohádkami. Za naši snahu a námahu jsme byli odměněni sladkostmi. Dopoledne jsme si pěkně užili a všem, kteří pro nás soutěže připravili, moc děkujeme.

                                                                                                Mgr. Hana Štípková