Vybraná kategorie:

 

2016/17 1. A Třídní vycházka

            Výprava začala rozdělením dětí do skupin - všichni dostali lístečky s názvy měsíců a ročních období. Jakmile se všechny skupiny mezi sebou rozlišily barevným označením, vydali jsme se na stezku za nápravou popleteného království. Po cestě jsme plnili zábavné úkoly, za které jsme získávali kouzelné žetony. Na konci cesty na nás čekal král Popleta, který nás žádal o pomoc, abychom pomohli napravit jeho popletené království. Po splnění úkolů v království jsme si mysleli, že už se nám podařilo úkol splnit. Opak byl ale pravdou. Zlý drak nám vzal všechny naše odměny. Museli jsme se tedy vydat na velmi obtížnou cestu plnou nástrah. Na konci cesty nás čekaly tři hádanky, na které jsme museli správně odpovědět, jinak bychom nezískali zpět, co nám drak vzal. Nakonec vše dobře dopadlo, draka jsme porazili našimi znalostmi. Odměnu jsme si spravedlivě rozdělili. 

Za 1. A třídní učitelka Mgr. Alena Muchová