Vybraná kategorie:

 

2016/17 4. A Pyžamová party

 Pyžamová party

Když nám paní učitelka oznámila, že nás čeká pyžamová party ve škole, měli jsme velkou radost. Sešli jsme se vyzbrojeni spacáky, karimatkami…. a v neposlední řadě výbornou náladou. Vzhledem k tomu, že jsme nepřišli všichni, vytvořili jsme si nové kamarády. Na balicí papír jsme nakreslili postavy, které jsme postupně oblékali. Našim novým spolužákům to velmi slušelo. Poté jsme je odnesli do třídy, aby se seznámili s novým prostředím. Vzhledem k tomu, že umí jen anglicky, museli jsme jim popsat jejich oblečení tak, aby nám rozuměli - anglicky. Poté jsme si oblékli pyžama a party začala. Hráli jsme hry, tancovali….., zkrátka jsme se skvěle bavili. Na dobrou noc jsme se podívali na pohádku. Unavení a spokojení jsme si nechali zdát krásné sny.

Žáci 4. A