Vybraná kategorie:

 

2016/17 1. A Andělé

 HRA NA ANDĚLY

Proměnili jsme se v „anděly". Ráno jsme dostali od paní učitelky "kouzelný" perníček ve tvaru anděla, jakmile jsme ho snědli, stali se z nás andělé. Ale pokud se budeme chovat špatně, kouzlo se zruší. Dalším krokem bylo, že jsme si vylosovali jméno spolužáka a do 21. 12. se stáváme jeho andělem. NESMÍME ale prozradit, koho jsme si vylosovali, jinak by pro nás a spolužáka hra skončila. Anděl by se měl snažit po dobu 3 týdnů konat svému svěřenci malé radosti, ale nesmí být při tom odhalen. Hra končí před Vánocemi tím, že se jako andělé sejdeme ve třídě a budeme se snažit uhodnout, kdo byl naším andělem. A co když označíme více andělů? To znamená, že jsme si po celou dobu všímali maličkostí, kterých bychom si běžně nevšimli. 

Žáci 1. A