Vybraná kategorie:

 

2015/16 3.B Pololetní ples

 POLOLETNÍ PLES

 

Přehlídka gentlemanů a krásných slečen byla vidět na Pololetním plese ZŠ Dukelská. Chlapci vyzvali dívky k tanci a v rytmu polky nebo valčíku se páry pohybovaly na parketě. Ptačí tanec a lollipop nenechaly sedět jediného tanečníka a při společné mazurce nezadané dívky vyzvali do páru někteří tatínkové. Slavnostní ráz dodali malí umělci, kteří předvedli svá vystoupení v hudebním, tanečním i kouzelnickém oboru a sklidili opravdu velký potlesk. Nejočekávanější chvilkou však bylo rozdávání vysvědčení, kterým se ples slavnostně ukončil.

Velmi děkujeme panu řediteli ZUŠ Fr. Stůjovi, Martině Vetenglové a Lucii Cvekové dipl. um. za pomoc při organizaci a především za umožnění konání plesu v hudebním sále.

 Mgr. Š. Kuzebauchová