Vybraná kategorie:

 

2014/15 Sapere

 „SAPERE- vědět, jak žít“ – 1. místo v celostátním kole.

Od podzimu probíhala  na naší škole školní, okresní a krajská kola soutěže „SAPERE – vědět, jak žít.“ - tato kola probíhala na PC speciálním herním softwarem.  V 2. Kategorii jsme se  úspěšně  probojovali až do celostátního kola za Karlovarský kraj.  Celostátní kolo   probíhalo prezenční formou v úterý  28.4. 2015 v Klášteře Benediktýnů, kde se utkalo 5  nejlepších tříčlenných družstev z celé ČR. Systém soutěže  tkví ve vybrání správné odpovědi a zároveň co nejrychleji.  Toto naši žáci zvládli na jedničku a umístili se na krásném a úžasném 1. místě.  Soutěžili žáci 9. tříd – Pavel Fišer, Lucie Brossmannová a Barbora Kácová. Žákům patří  velký obdiv za to, jak zvládli na výbornou  přípravu na celostátní kolo, stres  a trému při samotném soutěžení.  Děti vyhrály dárkové tašky plné dobrot a peněžní poukázku na nákup elektroniky.  

                                                                                                 Mgr. Bohumila Trohemčuková