Vybraná kategorie:

 

2013/14 4.A Vánoce

 Vánoce ve 4. A

Tak jsou tu opět Vánoce a my jsme se jako tradičně sešli, abychom je oslavili se svými spolužáky. Dopoledne se přišli rodiče podívat na naši besídku, na které jsme jim zahráli vánoční příběh a zazpívali koledy. Večer jsme už slavili sami. Nechyběla štědrovečerní večeře, šupina pod talířem, rozkrajování jablíček, pouštění svíček, lití olova. Dívky házely bačkorou, abychom zjistili, která se nám v příštím roce „vdá“. Pak už jsme se všichni těšili, jestli budeme mít nějaké překvapení pod stromečkem.  Vánoční atmosféru jsme ještě obohatili zpěvem koled. Nakonec nám Ježíšek převtělený do Toma Vicana rozdal dárečky. Všichni jsme byli moc spokojení, na nikoho nezapomněl. „Děkujeme, Ježíšku“. Na dobrou noc jsme se podívali na vánoční film a pak už hajdy do pelíšků. Oslava se nám velmi líbila, tak zase příští rok.

Žáci 4. A