Vybraná kategorie:

 

2012/13 4.B V divadle

 Divadelní představení – FIMFÁRUM

Dne 1.11.2012 jsme -  žáci 4., 5. a 6. tříd -  v Chebu navštívili divadelní představení  FIMFÁRUM podle knihy Jana Wericha. Sraz jsme měli ve škole a učili jsme se jen necelé dvě hodiny. V 9:30h jsme odešli k pekárně  Lepič, kde na nás čekal autobus  a vydali jsme se na cestu. Asi za hodinu jsme přijeli do Chebu a vešli jsme do divadla, bundy jsme si dali do šatny a pohodlně se usadili na sedačky. A už to začalo. Jako první jsme viděli příběh o LAKOMÉ BARCE, z kterého jsme pochopili, že lakota je velmi nepěkná vlastnost. Pak přišel na řadu příběh FIMFÁRUM, který nás poučil, že nemáme být chamtiví. A pak přišel konec, všichni jsme moc tleskali a herci se klaněli. Na úplný závěr jsme se vyfotili u plakátu před divadlem. Pak jsme se vydali zpátky domů do Kraslic. Byl to hezký den a už se těšíme na další.

                           Za žáky 4.B,  ZŠ Dukelská – Matěj Pokorný a Terezka  Andrysíková