Vybraná kategorie:

 

2012/13 5.A Návštěva dětí z MŠ

 Návštěva dětí z MŠ

23. 10. 2012 nás přišly navštívit do školy děti z mateřských škol. Dopoledne se děti – za pomoci školáků – naučily básničku „Sluníčko“, pak si i sluníčko vyrobily z barevných papírů. Zároveň se dozvěděly, že když prší a svítí sluníčko, tak vzniká duha. A jednu takovou duhu děti získají splněním úkolů, které pro ně připravily paní učitelky naší školy.                                                                                                                                Protože všichni byli snaživí a šikovní, získali dopoledne fialovou část duhy a odpoledne modrou.         Odpoledne si předškoláci dokončili svá sluníčka a na interaktivní tabuli poznávali domácí zvířata, doplňovali rozdělené obrázky do celku a na závěr si i zazpívali a s paní učitelkou si zatančili na známé písničky z pohádek. Dětem i rodičům se připravené odpoledne líbilo a už se těší na další -  listopadové.                

                                                                      Mgr. L. Botlíková