Vybraná kategorie:

 

2012/13 8.B Sportovní den

 Sportovní den

        Dne 07. září se na naší škole konal sportovní den II. stupně, kterého se zúčastnila i naše třída 8. A. Počasí se nám vyvedlo, svítilo nám sluníčko, vál mírný vítr a areál víceúčelového sportovního zařízení u finančního úřadu v Kraslicích poskytl důstojné zázemí pro všechny plánované disciplíny.

Naše třída byla v závodech jednotlivců i družstev velmi úspěšná a zejména chlapci se zasadili o medailové úspěchy naší třídy. 

Chlapecké družstvo porazilo ve vzájemném zápase třídu 8. B jak ve fotbale, tak i v košíkové. V závodech jednotlivců byla naše třída taktéž úspěšná. V běhu na 200m zvítězil Nguyen Duc Anh, Patrik Pokorný obsadil v běhu na 1000m třetí místo, v závodě na kolečkových bruslích (in-line) zvítězil Erik Martínek a Jára Anděl obsadil 3. místo. V jízdě na kole pak Jirka Kasl, Erik Martínek a Jára Anděl získali všechny medailové pozice.

Na závěr lze jen doufat, že na tyto sportovní úspěchy navážou i úspěchy v učení a nezůstane jen u sportovních disciplín.

 

S přáním hezkého školního roku Petr Morávek

Třídní učitel VIII. A