Vybraná kategorie:

 

2012/13 6.A Výlet do Plohnu

 Výlet se konal dne 17. 06. 2013 v zábavním parku PLOHN. Zúčastnili se žáci 6.A a 5.B.Jeli jsme autobusem. Dozor nad dětmi vykonávaly Mgr. Hana Štípková, Mgr. Martina Forraiová a Mgr. Barbora Brunnerová.  Z Kraslic jsme odjížděli v 9 hodin ráno. V Plohnu jsme se rozdělili do skupinek po 4-5 žácích, kteří spolu chodili po areálu zábavního parku. V Plohnu bylo spousta zajímavých atrakcí jak pro děti ,tak pro dospělé. Byly zde: horské dráhy, vodní atrakce, býčí závody, autodromy, strašidelné a zábavní domy a  další zajímavé  atrakce. Po třech hodinách jsme se scházeli na předem určeném místě. V Plohnu se nám moc líbilo a mohli bychom tam jet ještě jednou.

                                                                                              Žákyně  Šárka Stehlíková a Vanessa Kašparová