Vybraná kategorie:

 

2010/11 1.A, 1.B První vysvědčení ve slavnostním

POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ VE SLAVNOSTNÍM

 
            Přišla plesová sezóna, a tak i prvňáci k příležitosti vydávání pololetního vysvědčení měli ples. Maminky je doma vystrojily tak, že kdo se přišel podívat, ocitl se na opravdovém bále. Chlapci – gentlemani - a dívky, okouzlující dámy, neměli při základech společenského chování žádné nedostatky. Některé maminky dopřály všem dětem i slavnostní občerstvení.
            Již při prvních tónech mazurky vyzvali chlapci dívky k tanci a společně předvedli úžasnou taneční souhru. Soutěž o nejvytrvalejšího tanečníka a tanečnici vyhrál Lexík Melnyčenko a Verunka Galová. Při pomalých písničkách soutěžily páry s míčem mezi čely a bylo velmi těžké rozhodnout, kdo vlastně vyhrál.
            Na závěr se slavnostně rozdávalo vysvědčení.
            Končili jsme všichni velmi unaveni. A jak to po každém správném plese bývá, seděli jsme a povídali si o nových zážitcích. A jaké je poučení? Ty děti už nejsou tak malé.
 
(učitelky A. Muchová a Š. Kuzebauchová)