2008/09 Den Země dětí prvního stupne

Den Země

Dne 24. 4. 2009 jsme si připomněli svátek naší planety. Děti 1. stupně se zapojily do různých projektů.
     My jsme vyrazili do přírody, společnost nám dělal lesník pan K. Kantner a pan P. Hamouz. K naší radosti nebyli sami , přivedli s sebou své pejsky, Huberta a Sama, kteří nám předvedli něco z toho, co musí lovecký pes umět.
     Dověděli jsme se spoustu zajímavého o životě lesní zvěře a ptáků, podívali jsme se ke krmelci a posedu, viděli jsme, jak se těží dřevo a jak nebezpečná a těžká je práce lidí v lese.
     Všem nám čas v lese rychle uběhl. Slíbili jsme si, že se brzy zase uvidíme,
poděkovali jsme našim průvodcům i jejich zvířecím kamarádům a vydali jsme se zpět do školy.
     Brzy namalujeme obrázky, nejkrásnější budou odměněny.

Žáci I.A, I.B, II.A, IV.B a V. třídy